Využijte sílu AI pro zefektivnění své práce

Zvyšte produktivitu své práce při tvorbě prezentací a projektovém řízení s využitím nejnovějších technologií v oblasti umělé inteligence.

Umělá inteligence

Umělá inteligence (AI) představuje revoluční krok v technologickém vývoji, otevírající nové možnosti ve vědě, průmyslu a každodenním životě. S rychlým rozvojem AI se stává zásadním porozumět jejím možnostem a výzvám, které přináší, aby bylo možné tuto technologii využívat eticky a efektivně k posunutí hranic lidských možností.

Tvorba prezentací za pomocí umělé inteligence

Účastníci se naučí, jak využít AI pro vizualizaci dat a úpravu prezentačních slidů, tvorbu struktury prezentace a jejího příběhu, a zjistí, jak může umělá inteligence povzbudit jejich kreativitu.

Během kurzu se budou účastníci seznamovat s různými technikami pro tvorbu prezentací, od návrhu struktury a výběru správného vizuálního stylu po využití AI nástrojů pro personalizaci obsahu.

Úvod do umělé inteligence

Na kurzu se dozvíte, co to vlastně umělá inteligence je, a jaké možnosti nám přináší. Probereme současné výzvy, a to třeba i konkrétně pro Váš obor. Naučíme se pracovat s nástrojem ChatGPT a správně ho "promptovat", tedy úkolovat, tak, abyste z něj vytáhli maximum.

Jedná se o kurz vytvořený pro všechny zájemce o obor umělé inteligence, kteří se s ním chtějí seznámit, pochopit jeho aspekty, a hlavně se jej naučit správně používat. 

Využití umělé inteligence v praxi projektového řízení

Školení pro projektové manažery, kteří chtějí rozšířit své obzory v oblasti umělé inteligence a strojového učení.

Seznámíte se se základními pojmy a teorií, vše vyzkoušíte praktickou aplikací v ChatGPT, Gemini a datové platformě Keboola. Kurz vás naučí efektivně pracovat s těmito nástroji, a představí vám principy, které lze aplikovat i na další nástroje.

Kdo za školeními stojí?

Dva dlouholetí přátelé a kolegové se rozhodli zužitkovat zkušenosti ze svých výsostných domén, a vytvořili společně tento rozvojový program.

Honza s minulosti projektového manažera, který zaplul do hloubek technologického světa, aby se vynořil jako uznávaný odbornik na Al, a Ondra s mnohaletou školitelskou a konzultační praxi z oboru prezentací, komunikace a designu.

Ondřej Staněk

Je konzultantem a lektorem prezentačních dovedností, designu a komunikace, specializujícím se na tvorbu obchodních prezentací a prezentačních šablon pro korporace i jednotlivce. Poskytuje poradenství řečníkům na mezinárodních i domácích konferencích. Jeho práce v AI se zaměřuje na tvorbu prezentací jak po obsahové, tak po designové stránce. Brzy si uvědomil potenciál umělé inteligence obzvlášť jako nástroje pro podpoření kretivity designérů a řečníků připravujících se na důležité vystoupení. S AI nyní experimentuje v oblasti storytellingu.

Kromě vedení odborných školení pro velké i malé firmy, působí jako mentor ve startupových inkubátorech, přednáší jako hostující řečník na vysokých školách i na konferencích.

Honza Slavík

Jeho odborná kariéra zahrnuje široké portfolio projektů. Věnuje se byznys a inovačnímu designu, zavádění inovativních technologií jako blockchain, umělá inteligence a jejich adopci ve firmách. Obzvláště si oblíbil umělou inteligenci a její aplikace na komplexní společenské problémy. Je častým a oblíbeným přednášejícím na konferencích s tématikou řízení projektů a především Al.

Během pandemie COVID-19 se aktivně zapojil jako dobrovolník v komunitě Covid19cz, kde vedl vznik a provoz linky 1212. Což byl jeden z klíčových projektů komunity.  Celá komunita Covid19CZ byla v roce 2020 oceněna Křišťálovou Lupou v kategorii projekt roku.

AI Restart 2024, Project Restart 2023, IPMA

V jakých nástrojích vás naučíme pracovat?

Kromě standardních Microsoft Office (365) nástrojů budete na školeních potřebovat počítač s vytvořeným účtem u OpenAI, ideálně placený ChatGPT Plus. Kurz můžete absolvovat i s verzí zdarma, anebo praktickou část jen sledovat, ale připravíte se o zážitek z poznávání nového.

Pokud vaše organizace používá jiné nástroje, se kterými byste se rádi seznámili, dejte ním vědět, určitě něco vymyslíme. Většinu školení realizujeme nástroji uvedenými níže.

Objednejte si školení

Zaujala vás nabídka školení a chtěli byste se dozvědět víc? Pojďme si domluvit schůzku nebo telefonát.