Konzultace a prezentační trénink

Připravím Vás na Vaše vystoupení, ať už se jedná o prezentaci před správní radou, videokonferenci
nebo startup pitch.

Individuální trénink veřejného vystupování

Chystáte se vystoupit na konferenci a rádi byste vynikli? Budete prezentovat nový produkt
nebo službu před klienty a nevíte, kde začít? Máte start-up, chystáte se oslovit investory
a nejste si jistí, na co a jak se připravit?

Jste na správné adrese.

Kombinace moderních technologií
a mnohaletých trenérských zkušeností.

Váš přednes budeme pilovat za pomocí technologií, které nám umožní posunovat se
směrem vpřed mnohem rychleji, než bylo doposud možné.

Trénink ve virtuální realitě

Efektivní nástroj pro odbourávání nervozity z prezentování. Ať už s prezentacemi začínáte, nebo jste zkušení řečníci, virtuální realita pomůže v přípravě na jakékoli veřejné vystoupení.

Virtuální realita dokáže řečníkům nasimulovat stejné pocity, jako zažívají při prezentování před skupinou lidí. Velikosti virtuálního publika lze nastavit do 96 lidí!

Nácvik s mikrofonem

Jedním z největších strašáků bývá hovoření do mikrofonu. Na takovou situaci vás připravím s použitím mobilního ozvučovacího systému. Naučíte se správné práci s mikrofonem na pódiu a osvojíte si způsoby jeho nastavení.

Při konzultaci si budete moci vyzkoušet prezentování s ručním, záhlavním i klopovým mikrofonem.

Analýza vystoupení

Videoanalýza je důležitou součástí řečnického tréninku. Poskytuje nám možnost vrátit se k prezentačnímu vystoupení, a zpětně se podívat na situace, které vyžadují další práci.

Ať už prezentující vidí svůj posun vpřed, nebo konkrétní prvky svého vystoupení, které bude potřeba ještě trénovat, nahrávka prezentace vždy představuje nedocenitelnou pomoc.

Na co se můžu těšit?

Věřím, že prezentace by měly mít veskrze prodejní charakter. Měly by umět přesvědčit, inspirovat a být přesně zacíleny na cílovou skupinu. Toto a mnohem více si osvojíte při našich setkáních!

V průběhu naší spolupráce získáte odhodlání a budete umět trému využít ke svému prospěchu, na konferencích překvapíte publikum nevšedním a zajímavým projevem, najdete svůj jedinečný prezentační styl.

Vetšina klientů preferuje pravidelná setkání po jednom až dvou týdnech. Ze zkušenosti doporučuji délku každého setkání stanovit maximálně na dvě hodiny. Pokud Vám hoří za patama, můžeme se samozřejmě domluvit na zvýšení intenzity našich setkávání.

Jak funguje trénink ve virtuální realitě?

Trpíte nervozitou při prezentování, zažíváte nepříjemné pocity před plnou místností lidí a chcete se takových pocitů zbavit?

V roce 2006 byl v CyberPsychology & Behaviour publikován výzkum An Experimental Study on Fear of Public Speaking Using a Virtual Environment, který zjistil, že přestože virtuální posluchači nevypadají příliš realisticky, umí toto umělé prostředí vyvolat v lidech stejné pocity, jako zažívají při prezentování před skupinou lidí.

Bude člověk, který si je vědom toho, že se ocitá ve virtuálním prostředí, a jeho prezentaci sledují nerealisticky vypadající posluchači, reagovat stejně, jako by reagoval při opravdové prezentaci? An Experiment on Fear of Public Speaking in Virtual Reality dokázal, že prezentující reagovali naprosto stejně, a míra jejich nervozity se měnila podle toho, zda byli virtuální posluchači modelováni jako pozitivní nebo jako negativní.

Může tedy virtuální realita pomoci lidem, kteří mají strach z veřejného vystupování (Virtual reality exposure therapy)? Ano!

Chcete se dočíst víc?

An Experimental Study on Fear of Public Speaking Using a Virtual Environment
An Experiment on Fear of Public Speaking in Virtual Reality
Virtual reality exposure therapy

Objednejte si konzultaci

Zaujala vás možnost konzultací a chtěli byste se dozvědět víc? Pojďme si domluvit schůzku nebo telefonát.