Profesionální
prezentace a šablony

V dnešním vizuálním světě je důležté nezůstat pozadu, dopřejte si prezentaci nebo firemní šablonu, kterou Vám budou ostatní závidět.

Designové prezentace a firemní šablony

Pro profesionály vystupující na konferencích, pro start-upy, které potřebují zářit,
pro stabilní společnosti, jejichž vizuální identita je tak důležitá.
Pomohu vám vytvořit prezentaci, na kterou budete pyšní.

Sběr informací a podnětů

Prvním krokem je vždy sběr podkladů a úvodní konzultace se zadavatelem, v případě tvorby šablony také rozhovory s budoucími uživateli prezentace.

Máte jasnou představu o barevnostní paletě a obrázcích? V jakém stavu je logo manuál? Co si od prezentace slibujete? Budu se vás ptát na hodně otázek začínajících slovy "Proč", "Jak" a "Co". Veřte však, že jejich rychlé zodpovězení je zásadním krokem ke skvělé vizuální prezentaci.

Nemáte barevnost, obrázky, natož logo manuál? Nevadí, hodně konferenčních řečníků a start-upů to má podobně. Společně najdeme takové podklady, které budou sedět k vaší osobnosti a identitě!

Analýza a designový návrh

Tvorba prezentace na míru je náročná disciplína. Kombinuje základní designové principy, musí však reflektovat i zákonitosti a specifika nástroje, jehož hlavním posláním je doprovodit řečníka. Musí být ladná, snadno srozumitelná a zároveň konzistentní.

Na analýzu sesbíraných materiálů navazuje vytvoření konceptu prezentace, ve kterém jasně určíme, jaké typy snímků budete potřebovat. Pak se už můžete těšit na první designový návrh.

Po odsouhlasení návrhu a vyřešení všech připomínek se designový návrh postupně  implementuje do prezentačního softwaru. Ke všemu máte pochopitelně stálý přístup.

Profesionální prezentace

Výsledkem je profesionální designová prezentace, která bude vás nebo vaši firmu dobře reprezentovat před sálem plným posluchačů.

Součástí finalizované prezentace je manuál pro použití, který obsahuje to nejdůležitější, co potřebuje nový uživatel znát, aby její vizuální konzistenci. S radostí také zaškolím vaše kolegy, pro které je prezentační šablona určena. Zajistěme, aby mohla sloužit co nejlépe.

Bude mít prezenace premiéru v konferenčním sále? Pomohu vám připravit se na vaše vystoupení v rámci konzultací tak, abychom zajistili, že budete na pódiu nezapomenutelní.

Vybrané reference

Tvorba moderní šablony, redesign stávajících firemních slidů nebo vizuální finalizace výročních prezentací pro představenstvo.
To jsou příklady projektů, které byly realizovány pro tyto a mnohé další společnosti. 

Objednejte si prezentaci na míru

Zaujala vás možnost nechat si vytvořit prezentaci nebo šablonu? Pojďme si domluvit schůzku nebo telefonát.