Profesionální
prezentace a šablony

V dnešním vizuálním světě je důležité nezůstat pozadu, dopřejte si prezentaci nebo firemní šablonu, kterou Vám budou ostatní závidět.

Nejvyšší standard prezentačních šablon

PowerPointová šablona není jen o základních barevnostech, základním zarovnání a přednastaveném stylu písma. Moderní šablona musí především usnadňovat práci, obsahovat prvky automatizace a využívat síly úpravy XML kódu.

Design šablony

Máte hotový designový návrh od grafického oddělení a chybí vám funkcionalita šablony? Nová šablona bude přesně dodržovat zadání grafiků, a bude se řídit korporátní identitou. Pokud nemáte grafický návrh, společně ho vytvoříme, a dáme mu potřebou šťávu!

Úspora času

Šablona musí šetřit čas uživatelů při tvorbě prezentačních slidů. Nejen že musí existovat správné množství slidů v nabídce rozložení,
ale musí obsahovat předdefinované oblasti, ve kterých se budou vkládané informace samy automaticky formátovat.

XML kódování

Standardem jsou XML kódované prvky v šabloně. Jedná se o úpravu jednoduchého značkovacího jazyka prezentace, která přináší uživatelům značené benefity v oblasti efektivity práce, a to především díky pevnému nastavení barevností, designu tabulek a vlastností textu.

Pevná barevnost

Může se stát, že při kopírování slidů mezi prezentacemi dojde ke změně barevnosti šablony. Toto se dá omezit přidáním sekce Vlastní barvy za pomocí úpravy XML. Tento postup umožní napevno zamknout zvolené barvy v šabloně, případně poskytnout uživatelům přístup k dalším barvám.

Tabulky na míru

Editace XML kódu umožňuje do šablony napevno nastavit designově poutavou tabulku. Není nutné využívat pouze základní barevnosti a návrhy, které PowerPoint nabízí, ale je možné předem nadefinovat takový vizuál tabulky, který bude nejvíce sedět zvolené korporátní identitě.

Videomanuál

Nová prezentační šablona je obyčejně výzva pro všechny prezentující. V případě zájmu můžete k šabloně získat také krátká videa, která provedou nové uživatele šablonou, a ukážou jim, jak s ní pracovat. Videomanuál bude natočen s novou šablonou, přímo na míru těm, kteří s ní budou pracovat.

Klienty ověřený postup tvorby prezentací

Designové firemní šablony a prezentace vznikají ve třech krocích, Po každém kroku klient obdrží náhled ke zpětné vazbě, a až po schválení postoupíme dále. Tento posup se osvědčil především proto, že maximalizuje hodnotu pro klienta, a zabraňuje nepříjemným průtahům.

Sběr informací a podnětů

Prvním krokem je vždy sběr podkladů a úvodní konzultace se zadavatelem, v případě tvorby šablony také rozhovory s budoucími uživateli prezentace.

Máte jasnou představu o barevnostní paletě a obrázcích? V jakém stavu je logo manuál? Co si od prezentace slibujete? Budu se vás ptát na hodně otázek začínajících slovy "Proč", "Jak" a "Co".

Nemáte barevnost, obrázky, natož logo manuál? Nevadí, hodně konferenčních řečníků a start-upů to má podobně. Společně najdeme takové podklady, které budou sedět k vaší osobnosti a identitě!

Analýza a designový návrh

Tvorba prezentace na míru je náročná disciplína. Kombinuje základní designové principy, musí však reflektovat i zákonitosti a specifika nástroje, jehož hlavním posláním je doprovodit řečníka. Musí být ladná, snadno srozumitelná a zároveň konzistentní.

Na analýzu sesbíraných materiálů navazuje vytvoření konceptu prezentace, ve kterém jasně určíme, jaké typy snímků budete potřebovat. Pak se už můžete těšit na první designový návrh.

Po odsouhlasení návrhu a vyřešení všech připomínek se designový návrh postupně  implementuje do prezentačního softwaru. Ke všemu máte pochopitelně stálý přístup.

Profesionální prezentace

Výsledkem je profesionální designová prezentace, která bude vás nebo vaši firmu dobře reprezentovat před sálem plným posluchačů.

Součástí finalizované prezentace je manuál pro použití, který obsahuje to nejdůležitější, co potřebuje nový uživatel znát, aby její vizuální konzistenci. S radostí také zaškolím vaše kolegy, pro které je prezentační šablona určena. Zajistěme, aby mohla sloužit co nejlépe.

Bude mít prezentace premiéru v konferenčním sále? Pomohu vám připravit se na vaše vystoupení tak, abychom zajistili, že budete nezapomenutelní.

Vybrané reference

Tvorba moderní šablony, redesign stávajících firemních slidů nebo vizuální finalizace výročních prezentací pro představenstvo.
To jsou příklady projektů, které byly realizovány pro tyto a mnohé další společnosti. 

Objednejte si prezentaci na míru

Zaujala vás možnost nechat si vytvořit prezentaci nebo šablonu? Pojďme si domluvit schůzku nebo telefonát.